Jak to funguje

1. Vymodelujte svůj návrh

Použijte váš oblíbený CAD software a vymodelujte váš návrh nebo nám popište váš nápad a my ho vymodelujeme za vás. Pro export vašich dat použijte formát STL.

Tip: Pokud je váš model detailní s detaili menšími než 0,5mm, zkuste je trochu zvětšit, bude to vypadat mnohem lépe.

Založit účet

2. Nahrajte svůj design na Part2Print

Nejprve si vyberte technologii tisku a poté nahrajte své modely, které chcete vytisknout. Během náhrávání jsou všechny soubory zkontrolovány a automaticky opraveny. Doba tisku a cena je vypočítaná okamžitě po zvolení technologie a nahrání souborů. Vždy máte plnou kontrolu nad kvalitou a rychlostí tisku a vyběrem materálu.

Tip: Pokud nahrávání vašich souborů trvá delší dobu, vyzkoušejte během exportu vašich modelů snížit nastavení detailů nebo buďte prosím trpěliví. .

Založit účet

3. Tisk

Příprava a tisk vašich modelů probíhá v nejkratším možném čase v závislosti na zvolené technologii. Pro vaše pohodlí a naprostou spokojenost jsou k modelům, pokud je třeba, manuálně přidány podpory.

Naše tiskárny tisknou NON-stop 24/7 a my fungujeme 24/7 s nimi.

4. Posíláme do celého světa

Pro zajištění naprosto bezpečného doručení balíme včechny vytištěné modely do dvou bezpečnostních krabiček. Abychom si byli jisti rychlým a bezproblémovým doručením, spolupracujeme s nejlepšími, nejrychlejšími a cenově nejpřijatelnejšími zásilkovými službami na světě.